CoCoA kopia      Każdy z nas lubi czasem coś pochrupać. I tu odrazu swoje myśli kierujemy w stronę słonych paluszków i chipsów. Jednak mając na uwadze nasze cenne zdrowie mamy lepszą alternatywę. Są nią orzechy oblane surową czekoladą Raw, pochodzące z ekologicznych upraw.

  

    Są dobrym źródłem energii, a także bogate w łatwo przyswajalne białka, nienasycone tłuszcze omega - 3 oraz węglowodany. Słodkawy smak orzechów doskonale komponuje się z otaczającą je czekoladą z dodatkiem wody kokosowej i cukru kokosowego. Jest to organiczna czekolada z nieprażonego ziarna kakaowca.

Surowa czekolada jest najzdrowszą czekoladą, gdyż w przeciwieństwie do powszechnie dostępnych nie zawiera konserwantów, niezdrowych tłuszczy i sztucznych dodatków. Bardzo cenną informacją jest obecność w niej magnezu, a jego stężenie jest znacznie większe niż w innych wyrobach czekoladowych. Szczególnie przydatny jest także w walce ze stresem i poprawia koncentrację.

  

    Surowa czekolada bogata jest również w fosfor, który działa odżywczo na skórę, włosy i paznokcie. Orzechy wpołączeniu z taką czekoladą tworzą idealny duet pysznej przekąski. Ponadto mamy pewność, że jest to produkt zdrowy, pochodzący z ekologicznych upraw i w 100 % naturalny. Smiało możemy sięgać po takie łakocie jednocześnie dostarczając wiele składników odżywczych, pozwalając sobie na chwilę przyjemnosci.

  

    W naszym sklepie znajdziecie różne orzechowo-czekoladowe kompozycje: laskowe, pecan, nerkowca oraz migdały. Pozwólmy sobie czasem na coś wyjątkowego delektując się wspaniałym smakiem.

e-superfood.pl zdrowa żywność